Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 21.09.2014, 23:00
Cóż, parcie na Legię, tfu, Ligę Mistrzów jest niesamowite. Szkoda tego błędu, tym bardziej, że sprawa była iście szkoleniowa (żadnego ścisku, wszystko jak na talerzu). Spójrzcie jednak na radosną dwójkę - Burligę i Urygę, którzy hasali przy piłkarzu Legii jak sarenki.

Przegraliśmy w środku pola, ale nawet nie mieliśmy kim nawiązać tam równej walki. Tę porażkę należy przekuć w naukę i pracować, pracować oraz pracować na treningach.

Odnośnie do Garguły - pewnie niedługo błyśnie z jakimiś ogórami i znowu przedłuży abonament na pierwszy plac.


Legii gratuluję zwycięstwa i życzę przekrętu sędziowskiego w przyszłorocznych pucharach.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując