IncognitoTSW napisał(a):

Widzisz to gdzieś w programie KNP czy tak Ci powiedziały Faky i niezależna.pl ?
To oszukał nas PiS czy nie?
|
IncognitoTSW napisał(a):

Widzisz to gdzieś w programie KNP czy tak Ci powiedziały Faky i niezależna.pl ?
To oszukał nas PiS czy nie?
|
Kogo oszukał? Być może Ciebie na pewno nie mnie. Aumiller był ministrem z rekomendacji Samoobrony. ŚP. Wasserman i Jasiński mają życiorys podobny jak lwia część innych opozycjonistów solidarnościowych rozsianych po innych partiach. Pełnili tam jakieś kierownicze funkcje, byli na przysłowiowym świeczniku? W kwestii samej lustracji szczególnie środowisk naukowych i dziennikarskich PiS udałoby się zrobić więcej, gdyby nie ówczesna histeria różnych GW-ien i innych gadzinówek.
Cytat:
|
Korwin-Mikke: Jestem monarchistą i chciałbym odebrać prawa głosu wszystkim. W monarchii król ma prawo głosu, reszta wykonuje rozkazy.
|
Odbiję piłeczkę i zapytam: To KNP oszukuje swoich wyborców ukrywając w programie takie poglądy, czy nie?