Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28315
Stary 21.09.2014, 22:44
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Widzisz to gdzieś w programie KNP czy tak Ci powiedziały Faky i niezależna.pl ?

To oszukał nas PiS czy nie?
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Widzisz to gdzieś w programie KNP czy tak Ci powiedziały Faky i niezależna.pl ?

To oszukał nas PiS czy nie?
Kogo oszukał? Być może Ciebie na pewno nie mnie. Aumiller był ministrem z rekomendacji Samoobrony. ŚP. Wasserman i Jasiński mają życiorys podobny jak lwia część innych opozycjonistów solidarnościowych rozsianych po innych partiach. Pełnili tam jakieś kierownicze funkcje, byli na przysłowiowym świeczniku? W kwestii samej lustracji szczególnie środowisk naukowych i dziennikarskich PiS udałoby się zrobić więcej, gdyby nie ówczesna histeria różnych GW-ien i innych gadzinówek.


Cytat:
Korwin-Mikke: Jestem monarchistą i chciałbym odebrać prawa głosu wszystkim. W monarchii król ma prawo głosu, reszta wykonuje rozkazy.
Odbiję piłeczkę i zapytam: To KNP oszukuje swoich wyborców ukrywając w programie takie poglądy, czy nie?
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!