|
Ogólnie L okazała się dziś lepsza, my od początku jacyś niepewni w pierwszej ołowie było to widac pod bramką legii, druga połowa wiadome. Cóż oby piłkarze się podnieśli i zapunktowali za tydzień, i tak należą im się brawa za to co zrobili od początku sezonu.
|