Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 21.09.2014, 21:53
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Wiem, że po takim meczu nie powinno się krytykować jednego piłkarza, ale...
ale to co zrobił Dudka przy bramce na 0:1 to jest jakiś ponury żart.
Nie tylko Dudka, który chyba ma nie tylko nadwagę, ale i brak chęci do umierania za Wisłę . Dzisiaj nie było walki i agresji u nie mal wszystkich, co w takim meczu i przy takiej publice, jak dla mnie, dyskwalifikuje tych piłkarzy w moich oczach. Straciłem dziś do nich szacunek, nie za brak umiejętności, lecz właśnie za brak zaangażowania. To wręcz niewyobrażalne dla mnie. Ja nie liczyłem na wygraną, ale takiego olewania kibiców się nie spodziewałem i aż strach się bać przed derbami z takimi "piłkarzami" w drużynie.

Jedyny wyjątek to ochroniarz Wisły Głowacki i sztukmistrz Stilic, któremu z czasem jednak też się odechciało grać.

ps.darmowi piłkarze z Ruchu Chorzów nie podnieśli jakości gry Wisły, a raczej sprowadzili ją do poziomu Ruchu Chorzów, niestety.
Ostatnio edytowane przez kot : 21.09.2014 o godz. 21:59.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując