Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 21.09.2014, 20:40
Elefant napisał(a):Wyświetl post
I po co Smuda każe im biegać do zarzygania jak przy nieco lepszym przeciwniku starcza nam sił na 45 minut.
.
Żebyśmy mogli wygrywać ze słabszymi drużynami, niż Legia. Co dość systematycznie i skutecznie robimy.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 21.09.2014 o godz. 20:42.
Odpowiedz cytując