|
Popatrzcie na drugą linię Legii. Vrdoljak, Jodłowiec, Pinto. Wszyscy - no może przy Pinto bym się wahał - oprócz ofensywy dają dużo w defensywie. A u nas ? Żółtodziub Uryga, bo ciężko defensywnymi nazwać Orbita, Stilica czy Boguskiego. My mamy inklinację do delikatnej gry ofensywnej. Jak ktoś się nam postawi to leżymy i kwiczymy.
|