63.5 Kg napisał(a):

Co do meczu....
Przegralismy ze strasznie slabo Legia...
|
Bawią mnie takie teksty. Stary, nie gramy w Premiership. Przyłóż swoją miarę po równo do wszystkich klubów w naszym pięknym kraju. Legia jest najsilniejsza w Polsce, a my po prostu sporo słabsi.