Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 21.09.2014, 20:31
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Co do meczu....
Przegralismy ze strasznie slabo Legia...
Bawią mnie takie teksty. Stary, nie gramy w Premiership. Przyłóż swoją miarę po równo do wszystkich klubów w naszym pięknym kraju. Legia jest najsilniejsza w Polsce, a my po prostu sporo słabsi.
Odpowiedz cytując