|
Ten mecz właściwie pokazał że trzeba zacząć konkretniej stawiać na młodzież, przypomnę że Brożek, Głowacki, Dudka i Boguski, Garguła to zawodnicy po 30. Myślę że na derby powinien wyjść Stępiński za Gargułe.
I taka opinia co do murzynków, dobre chłopaki tyle że na takie zespoły jak Piast, Zawisza więc fajnie było by ich wymienić w przerwie zimowej na kogoś lepszego bo myślę że trzeba się rozwijać
|