Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 21.09.2014, 20:06
Barti napisał(a):Wyświetl post
Zagraliśmy dokładnie to samo co z Zawiszą. Smuda musi to wszystko poukładać przed derbami. Mam nadzieję, że kopacze zdają sobie sprawę z tego jaki mecz za tydzień grają i co ten mecz dla nas znaczy...
Smuda nie musi nic układać. Nie przesadzajmy ze strachem przed derbami. Do następnego spotkania z Legią nie zagramy z przeciwnikiem na zbliżonym poziomie, a Cracovia akurat powinna być łatwym kąskiem. Mimo wszytko jesteśmy lepsi niż rok temu, a oni zdecydowanie słabsi. Chyba, że znów się zafajdamy ze strachu, jak dzisiaj, wtedy będą rzeczywiście problemy.
Odpowiedz cytując