Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.09.2014, 20:00
Zagraliśmy dokładnie to samo co z Zawiszą. Smuda musi to wszystko poukładać przed derbami. Mam nadzieję, że kopacze zdają sobie sprawę z tego jaki mecz za tydzień grają i co ten mecz dla nas znaczy...
Odpowiedz cytując