Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.09.2014, 19:50
Umówmy się, Wisła ma tylko jeden pomysł na grę i jedną taktykę. Jeżeli uda się ją narzucić przeciwnikowi, to wtedy jest OK, jeżeli nie, to wygląda to tak, jak dzisiaj. Zresztą nie ma się co dziwić, drużyna jest dalej w budowie.

Jedyne do czego tak naprawdę można się przypieprzyć, to to, że "doświadczeni" zawodnicy, tacy jak Dudka, Garguła czy Boguś grali, jakby kuźwa pierwszy raz widzieli duży stadion na oczy. Guła już chyba myslami w celi siedzi, a z Bogusia wyszła jego delikatność.

P.S. Szkoda, że mam w dupię siatkówkę.
Odpowiedz cytując