Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.09.2014, 19:37
sędzia swoje zrobił ale trzeba przyznać, że Legia jest po prostu piłkarsko lepsza. Lepiej wyglądają jakościowo, fizycznie i taktycznie. Praktycznie każda formacja jest klasę wyżej niż nasza. No może poza środkiem obrony i jej lewą częścią.
Odpowiedz cytując