|
Typ:1
Wynik Końcowy: 2-0
Wynik do Przerwy: 1-0
Strzelcy: Brożek, Stilić, Sadlok Garguła
Analiza:
Witam serdecznie.
W dniu dzisiejszym zapraszam na spotkanie dwóch odwiecznych rywali Wisły Kraków oraz Legii Warszawa. Konfrontacja tych drużyn już od wielu sezonów nazywana jest „derbami Polski”. Dzisiejsze spotkanie tym bardziej elektryzuje kibiców, gdyż spotka się lider z wiceliderem . Firmy bukmacherskie większe szanse na zwycięstwo dają Legii. Ja posiadam zgoła odmienne zdanie. Po pierwsze na Wiśle będzie dzisiaj komplet widzów a w związku z ostatnimi problemami dotyczącymi frekwencji będzie to nie dwunasty a trzynasty zawodnik Wisły. Kolejną dobrą informacją jest to że Arkadiusz Głowacki znalazł się w osiemnastce meczowej. Zgrana obrona może być kluczowa do odniesienia kolejnego zwycięstwa. Zupełnie inaczej przedstawia się zespół Legii niemal każde spotkanie jest rozgrywane w zupełnie innym składzie jest to spowodowane występami Legii na arenie międzynarodowej. Bramkarz Legii nie jest w tej chwili w najwyższej formie a przy znacznie ofensywnie nastawionej Wiśle może mieć spore problemy. Alan Uryga będzie miał trudne zadanie bo będzie musiał wziąć pod opiekę Radovicia, wiadomo nie od dziś że ten zawodnik potrafi sam rozstrzygnąć losy spotkania, ale ostatnia postawa Alana pokazuje że Radović nie będzie z łatwością mijał kolejnych rywali. O postawie ofensywnej Wisły nie będę zbytnio się rozpisywał bo wystarczy wspomnieć że wielu zawodników w tej rundzie zostało wybieranych do jedenastki kolejki, a sama gra piłką zaskoczyła w tym sezonie niejednego z fachowców.
Dziekuję za uwagę.
Tylko WISŁA!!!!!!!!
|