Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 21.09.2014, 08:42
Wisła - Legia
Typ: 2
Wynik: 1-3
Do przerwy: 1-1
Strzelcy: Stilić - Radović 2x, Duda

Analiza:

W niedzielny wieczór dwóch uznanych polskich firm, które mam nadzieje zapewnią ciekawe widowisko. Faworytem tego meczu z pewnością jest drużyna z Warszawy. Nie sądzę jednak, aby czwartkowy mecz miał wpływ na postawę drużyny Legii, tym bardziej, że nie musieli jechać do Belgii tylko rozgrywali ten mecz u siebie. Dodatkowo wygrana w Lidze Europejskiej doda im skrzydeł oraz pewności siebie. Pierwsza połowa będzie wyrównana, bo Wisła będzie miała siły, ale przewiduje, że w drugiej jak to przeważnie bywa, zabraknie sił i będziemy popełniać proste błędy, po których stracimy 2 bramki i w konsekwencji przegramy ten mecz.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN