IncognitoTSW napisał(a):

|
No to chociaż jedno mądre napisałeś, że Tusk i Kaczyński to dwaj oszuści. Nie mam zamiaru na żadnego z nich głosować.
|
A Kaczor to w czym cie oszukał że został nominowany na oszusta? tylko nie pier...l że miał nie zawierać koalicji z Samoobroną i tym złamał ci serce