Glazik napisał(a):

|
Zgodnie z tradycja Łukasz powienien wyleciec z Wisły podobnie jak Łobodzinski...
|
Powinien wylecieć za haniebny mecz Wisły z Piastem w Gliwicach trzy sezony temu, został jako ostatni Mohikanin. Niech wypie.rdala jak najdalej od Wisły.