Wyświetl pojedynczy post
piotrkolodziejczyk42
Senior Member
 
Od: 10.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 20.09.2014, 19:45
Wisła - Legia
Typ: 1
Wynik: 3-2
Do przerwy: 2-1
Strzelcy: Paweł Brożek 8 minuta, Paweł Brożek 23 minuta, Jodłowiec 44 minuta, Jankowski 62 minuta , Radović 88 minuta

Analiza:
Mecz przy pełnych trybunach, trener Berg wystawił najsilniejszą jedenastkę oprócz Dudy. Na początku spotkania wbrew oczekiwaniom zacznie się od składnych ataków Wisły. Legioniści będą sprawiać wrażenie wyraźnie zaskoczonych takim obrotem sprawy. Wisła zacznie od szybkich ataków gry na jeden kontakt i już w 8 minucie po znakomitym podaniu Stilica, Paweł Brożek wykorzysta sytuację sam na sam i Wisła obejmie prowadzenie. Legia będzie trochę jak bokser po mocnym ciosie i Wisła w 23 minucie wykorzysta przy wyprowadzeniu piłki którą w strefie środkowej przejmie Alan Uryga i pięknym podaniem uruchomi na lewej stronie Macieja Sadloka którego dośrodkowanie pięknym strzałem głową na bramkę zamieni "Broziu". Przez dalszą część Wisła będzie panowała nad sytuacją na boisku. Legia dopiero pod koniec połowy zacznie odzyskiwać teren i w 44 minucie po faulu z prawej strony na 25 metrze po centrze Brzyskiego, Jodłowiec po strzele głową zdobędzie bramkę na 2:1. Takim wynikiem sędzia zakończy pierwszą połowę. Druga połowa rozpocznie się od zdecydowanej gry Legii, wprowadzony do gry Duda wraz z Radoviciem będą stwarzać zagrożenie pod bramką Wisły, Wisła ograniczy się do szybkich kontrataków, jeden z nich po szybkim wyjściu na prawą stronę Sarkiego zakończonym dośrodkowaniem w pole karne zakończy się pięknym strzałem głową i trzecią dla bramką Wisły Jankowskiego. Trener Legii dokona zmiany i wpuści na boisko Saganowskiego, który po jednej z akcji będzie sfaulowany w polu karnym. Rzut karny niestety dla niej nie wykorzysta Vrdoljak po strzale którego piłka trafi w słupek a dobitka Żyry powędruje ponad bramką. W końcu w 88 minucie dopnie swego i po strzale Radovicia zdobędzie kontaktową bramkę lecz na wyrównanie zabraknie czasu. Wisła po wielkiej dramaturgii wygra to spotkanie zwiększając przewagę do 4 punktów nad drugim Górnikiem.