Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 20.09.2014, 19:01
jutro na C macie chodzić jak w zegarku, tak jak ci na tym filmie:
https://www.youtube.com/watch?v=me8_h5vek6o

albo tak
https://www.youtube.com/watch?v=7Jgkm2pdWgY

KOMINEK: Jak w instrukcji będzie napisane w kółko, to w kółko
Ostatnio edytowane przez palikot : 20.09.2014 o godz. 19:12.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując