|
Mam nadzieje że nie tylko w redakcji wesz(L)o beda jutro plakac ale takze w Anal+....
Zapowiedź realizowali im chyba w tvn, gdyby mieli video z naszej porazki 12-0 tez by pewnie puscili.
Na pokazanie pieknej bramy Stilicia na 2-2 która u wielu warszawskich dziennikarzy wywolala rozwolnienie oczywiscie sie nei zdobyli...
|