Uche gdyby wrócił to ładnie by wymiatał na naszych boiskach. Niestety końcówka jego w Wiśle zbyt udana nie była, ale nie obrażę się jeśli by wrócił. Sam zresztą o powrocie do Wisły kiedyś mówił.
http://gwizdek24.se.pl/pilka-nozna/p...ad_312337.html - tym bardziej, że gral wtedy w Turcji, a teraz bodajże gdzieś u Arabów i zadowolony nie jest(chyba, że klub już zmienił)
Diaz to raczej opcja niemożliwa. Nie zostawi go Mainz to pójdzie do innego klubu w Niemczech. Zresztą potrzebny nam nie jest, a przypominam o nowych zasadach, że max ilość piłkarzy spoza UE.