Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68757
Stary 20.09.2014, 16:22
PiVoSH92 Wszystko ładnie,ale trzeba pomyśleć o następcy dla Głowy, pogra pewnie jeszcze sezon może dwa.Obecnie nie ma takowego.Trzeba pomyśleć o konkurencie dla Buchala obecnie Bieszczad nim nie jest.Klasowy DP Uryga obecni mi się podoba jako DP,ale jak zejdzie gra się zaczyna sypać i nie ma komu bronić.Następnym następcą musi być ktoś dla Guły
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując