|
PiVoSH92 Wszystko ładnie,ale trzeba pomyśleć o następcy dla Głowy, pogra pewnie jeszcze sezon może dwa.Obecnie nie ma takowego.Trzeba pomyśleć o konkurencie dla Buchala obecnie Bieszczad nim nie jest.Klasowy DP Uryga obecni mi się podoba jako DP,ale jak zejdzie gra się zaczyna sypać i nie ma komu bronić.Następnym następcą musi być ktoś dla Guły
|