|
Wisła - Legia
Typ: 1
Wynik: 2:0
Wynik do przerwy: 1:0
Strzelcy: Stilic, Garguła
Analiza meczu:
21.09.14 - Niedziela godzina 18:00! Tą datę powinien w swój kalendarz nanieść każdy szanujący się kibic piłkarski! W derbach Polski zmierzą się ze sobą obecnie dwie najlepsze ekipy grające w Ekstraklasie. Władcy Galicji, liderzy tabeli - Wisła Kraków oraz obecny Mistrz Polski - Legia Warszawa. Wisła, która w lidze idzie jak burza tym razem stoczy prawdziwą walkę z najgroźniejszym przeciwnikiem. Za gospodarzami na pewno przemawiają fanatyczni kibice, którzy do ostatniego miejsca wypełnią stadion, jak i również piękna i skuteczna gra oparta na duecie Stilic - Brożek. Legia natomiast na pewno odczuwa jeszcze zmęczenie po czwartkowym, niełatwym zwycięstwie w LE z Lokeren. Kibice Białej Gwiazdy już jutro zgotują stołecznej drużynie "piekło" swoim głośnym dopingiem, dlatego pewny jestem, że Wisła poniesiona przez swoich fanów pokona Legię 2:0! Tym samym twierdza Kraków nadal zostanie niezdobyta. Zwycięstwo Wisły za 3 punkty umocni wszystkich w przekonaniu, że lider powinien zostać w Krakowie na dłużej! Legia natomiast będzie musiała w kolejnych spotkaniach nadrabiać stracone punkty, których po derbach będzie już 5.
|