Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16595
Stary 20.09.2014, 13:00
W tym roku nie, ale jesli nie przedłużą z nim kontraktu... tylko kasa na kontrakt może być problemem, choć po dobrym sezonie i ew. awansie do pucharów... Choć to raczej strefa marzeń niestety.
Odpowiedz cytując