Wyświetl pojedynczy post
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16592
Stary 20.09.2014, 12:34
podbiłbym do Díaza w zimie, koleś znany na jakimś tam poziomie, uniwersalny- LO,ŚO ,a od biedy nawet DP, ponad 100 meczów w Ekstraklasie, jak na zapchajdziurę na ławkę, a od biedy i do podstawy jak znalazł wg mnie

http://www.transfermarkt.de/junior-d.../spieler/35383
Odpowiedz cytując