WHITE*STAR napisał(a):

|
Po sezonie Gargula bedzie miec 34 lata, a i jego wysoki kontrakt dobiega konca.Starzynski bylby swietna opcja, poza tym trzeba przedluzyc kontrakty z Dudka, Burliga i oczywiscie Stilicem. Przydalby sie jakis nastepca dla Glowackiego, bo za Brozka moze bedzie Stepinski. W kazdym razie - sporo pracy czeka na nowego prezesa.
|
na pewno jest to przyjemniejsza praca, niż ta która miała miejsce rok i dwa lata temu. Bo i w końcu Smuda ma wokół kogo budować zespół.
Mamy bardzo solidny trzon zespołu, wciąż dość młody, poza Głowackim który pewnie pociągnie jeszcze do końca sezonu 15/16 (tak obstawiam), Gargułę, dla którego ostatni sezon w Wiśle i trójki 30-latków Brożka, Boguskiego i Dudki którzy mogą jeszcze spokojnie pograć 2-3 lata na znośnym poziomie. Reszta to gracze 23-27 lat czyli w sile wieku. Oczywiście priorytetem jest przedłużyć kontrakt ze Stilliciem.
Niemniej jednak już w zimowym okienku będziemy mieli wiele kart przetargowych z potencjalnymi kandydatami do naszej drużyny:
- marka Wisły oraz wysoka pozycja w tabeli (a i wierzę że stać nas na 1 miejsce na koniec jesieni)
- świetna baza treningowa
- świetna atmosfera w drużynie
- duży stadion + świetni kibice
- ciągłość finansowa która powoli nadchodzi
- trener Smuda i jego magnez na piłkarzy