Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10981
Stary 20.09.2014, 09:47
ulTraS napisał(a):Wyświetl post
A czy to ważne czy będzie 31000 czy 32000 czy moze 31531 ? Jak macie swój bilet to po co dupe spinacie?
Wazne...każdemu zależy, by chodziło, jak najwięcej ludzi. Tym bardziej teraz po Bednarzowej przerwie ludzie mają prawo się cieszyć i interesować się tym, w jakiej liczbie zapełni się ich własny stadion...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując