ulTraS napisał(a):

|
A czy to ważne czy będzie 31000 czy 32000 czy moze 31531 ? Jak macie swój bilet to po co dupe spinacie?
|
Wazne...każdemu zależy, by chodziło, jak najwięcej ludzi. Tym bardziej teraz po Bednarzowej przerwie ludzie mają prawo się cieszyć i interesować się tym, w jakiej liczbie zapełni się ich własny stadion...