w klubie sami chyba nie wiedzą jaka jest pojemność stadionu, bo nic się nie zgadza.
W każdym razie potwierdzam info, że nie ma już żadnych R.
I zostały jeszcze bilety na Vip
HIT:
z Wisla.Krakow.pl
Cytat:
|
Nieustające zainteresowanie biletami na hitowy pojedynek Białej Gwiazdy z Legią Warszawa spowodowało, że sponsorzy Wisły podjęli decyzję o przekazaniu części swoich biletów VIP Gold oraz Silver do sprzedaży otwartej.
|
Boże większego .......enia, to nie słyszałem

Boże czy naprawdę w tym klubie sądzi ktoś, że ludzie to kompletne bezmuzgi?

Dobroduszni sponsorzy stwierdzili, "że, tak bardzo chcemy być na tym meczu, ale jest takie zainteresowanie meczem, że z chęcią oddamy bilety dla innych a my zadowolimy się studiem S13"

PR trzeba z mózgiem używać! Bo to jest kompromitacja moim zdaniem