Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10978
Stary 19.09.2014, 17:53
w klubie sami chyba nie wiedzą jaka jest pojemność stadionu, bo nic się nie zgadza.
W każdym razie potwierdzam info, że nie ma już żadnych R.
I zostały jeszcze bilety na Vip

HIT:
z Wisla.Krakow.pl
Cytat:
Nieustające zainteresowanie biletami na hitowy pojedynek Białej Gwiazdy z Legią Warszawa spowodowało, że sponsorzy Wisły podjęli decyzję o przekazaniu części swoich biletów VIP Gold oraz Silver do sprzedaży otwartej.
Boże większego .......enia, to nie słyszałem
Boże czy naprawdę w tym klubie sądzi ktoś, że ludzie to kompletne bezmuzgi?
Dobroduszni sponsorzy stwierdzili, "że, tak bardzo chcemy być na tym meczu, ale jest takie zainteresowanie meczem, że z chęcią oddamy bilety dla innych a my zadowolimy się studiem S13"
PR trzeba z mózgiem używać! Bo to jest kompromitacja moim zdaniem
Ostatnio edytowane przez palikot : 19.09.2014 o godz. 18:04.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując