Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10976
Stary 19.09.2014, 17:37
Blondas napisał(a):Wyświetl post
Chyba nie ma fizycznej mozliwosci, skoro stadion bez G3 ma pojemnosc ok 32 000
33326 i to bez miejsc z ograniczoną widocznością.

Jak klub rozdaje bilety na C1 sponsorom tak jak napisali na wislapoertal, to ja nie mam żadnych pytań.
Będzie miluśny mix kosmitów na C a oprawa ma byc ponoć najtrudniejsza z dotychczaswoych... wszystko super... już to widzę...
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując