Blondas napisał(a):

|
Chyba nie ma fizycznej mozliwosci, skoro stadion bez G3 ma pojemnosc ok 32 000
|
33326 i to bez miejsc z ograniczoną widocznością.
Jak klub rozdaje bilety na C1 sponsorom tak jak napisali na wislapoertal, to ja nie mam żadnych pytań.
Będzie miluśny mix kosmitów na C a oprawa ma byc ponoć najtrudniejsza z dotychczaswoych... wszystko super... już to widzę...