
Wyobraźcie sobie teraz, że ten facet będzie kreował naszą politykę zagraniczną. Grześ, z wyglądu to taki typowy cichociemny cwaniak, który skupia się wyłącznie na tym jak chapnąć coś dla siebie i uciec za blok "żeby nikt nie widział".
Czy nowy szef MSZ zna języki obce?
Odpowiadam - Tak, polski.
Dramat.
Składaliście kiedyś CV w walce o minimalną krajową? W większości były podstawowe wymagania: angielski?
A nasi ministrowie, elita narodu, nie spełniają tego warunku.
Zrozumcie, że gdyby nie było koryta to Ci ludzie byliby społecznym marginesem. To WY głosami przy urnie windujecie na Waszych przedstawicieli totalną ciemnotę, nie znającą się na niczym oprócz cwaniactwa i krętactwa. To WY, rękami cwaniaków z Wiejskiej wygoniliście własne dzieci za pracą na zmywak w pubach całej Europy. Ci ludzie nie osiągnęli w życiu nic. Najczęściej nigdy nie prowadzili własnego biznesu, nie znają się na niczym i nie mają nawet zielonego pojęcia o problemach, które sami tworzą milionom Polaków. Ich dokonania streścić można w krótkim "mnie tam dobrze bo mam kasę, robota dobra w Sejmie a i ukręcić coś na boku można bo immunitet". Jak nie wierzycie to posłuchajcie takiego Nowaka.
To jest chamstwo rozłożone na czynniki pierwsze.
Polsko, lepszych już nie masz?
https://www.facebook.com/Lemingopedia