|
Może podpisać kontrakt pół roku przed zakończeniem kontraktu... [patrz. Lewandowski]
Ciekawe czy Czarek Wilk będzie chciał wrócić do Wisły jak mu się kontrakt skończy... i czy Wisła go będzie chciała.
Meliksona, Maków, Dziwniela i Starzyńskiego chętnie widziałbym za 8 miesięcy w Wiśle. Ale to chyba marzenia ściętej głowy...
|