Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
FLI
Senior Member
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10969
Stary 19.09.2014, 11:17
Ok, miałem na myśli rundę jesienną... mamy jeszcze amice ale tam takich "emocji" przy sprzedaży biletów jakoś nie przewiduje (obym sie mylił)
Odpowiedz cytując