Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
FLI
Senior Member
Od: 05.2004
Offline
#
10969
19.09.2014, 11:17
Ok, miałem na myśli rundę jesienną... mamy jeszcze amice ale tam takich "emocji" przy sprzedaży biletów jakoś nie przewiduje (obym sie mylił)
FLI
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FLI
Znajdź inne posty napisane przez FLI