Wasiu napisał(a):

Powodem dla którego Masłowski ostatnio nie grał mega jest to, że od pół roku jest kontuzjowany i w ogóle nie gra :] Poza tym na niego Legia się nastawia więc wątpię.
Ostatnio kapitanowie zespołów z ekstraklasy głosowali na najlepszego piłkarza sierpnia. Większość zagłosowała na Stilicia, a Wisła na Starzyńskiego. Wiem, że na swojego pewnie nie wolno/ nie wypada, ale jakby to skomentował prominentny polski działacz: "przypadek ?"
|
Hehe. Dokładnie. Też mam to w pamięci że my zagłosowaliśmy właśnie na Starzyńskiego.
Huberix: O którym Maku mówisz ? Jeden z nich kontuzja a drugi całkiem nieźle kopie i to zawsze w I składzie..