Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68747
Stary 19.09.2014, 10:47
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Powodem dla którego Masłowski ostatnio nie grał mega jest to, że od pół roku jest kontuzjowany i w ogóle nie gra :] Poza tym na niego Legia się nastawia więc wątpię.

Ostatnio kapitanowie zespołów z ekstraklasy głosowali na najlepszego piłkarza sierpnia. Większość zagłosowała na Stilicia, a Wisła na Starzyńskiego. Wiem, że na swojego pewnie nie wolno/ nie wypada, ale jakby to skomentował prominentny polski działacz: "przypadek ?"
Hehe. Dokładnie. Też mam to w pamięci że my zagłosowaliśmy właśnie na Starzyńskiego.
Huberix: O którym Maku mówisz ? Jeden z nich kontuzja a drugi całkiem nieźle kopie i to zawsze w I składzie..
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 19.09.2014 o godz. 11:31.
Odpowiedz cytując