Powodem dla którego Masłowski ostatnio nie grał mega jest to, że od pół roku jest kontuzjowany i w ogóle nie gra :] Poza tym na niego Legia się nastawia więc wątpię.
Ostatnio kapitanowie zespołów z ekstraklasy głosowali na najlepszego piłkarza sierpnia. Większość zagłosowała na Stilicia, a Wisła na Starzyńskiego. Wiem, że na swojego pewnie nie wolno/ nie wypada, ale jakby to skomentował prominentny polski działacz: "przypadek ?"
