Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Siemion
Senior Member
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj
Offline
#
68743
19.09.2014, 10:26
Wydaje mi się, że chodzi o tego Czerwińskiego z Termalici.
@huberix Masłowski nie grał w ogóle, bo od kilku ładnych miesięcy leczy kontuzję. Ostatni mecz zagrał 30 marca ze Śląskiem.
Ostatnio edytowane przez Siemion : 19.09.2014 o godz. 10:28.
Siemion
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Siemion
Znajdź inne posty napisane przez Siemion