uposledzony_ale_kumaty napisał(a):

|
Interesy PO POlacku? Nasza starszyzna od wieków sprzedawała i sprzedaje swoje POtomstwo w niewolę cesarzy-papieży-banksterów?
|
Znaczy się sugerujesz po tych wskaźnikach, że gdyby nie Unia to teraz Polska byłaby krajem mlekiem i miodem płynącym? (coś jak Białoruś)
Coś w trawie PISzczy