Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28285
Stary 19.09.2014, 08:34
uposledzony_ale_kumaty napisał(a):Wyświetl post
Interesy PO POlacku? Nasza starszyzna od wieków sprzedawała i sprzedaje swoje POtomstwo w niewolę cesarzy-papieży-banksterów?
Znaczy się sugerujesz po tych wskaźnikach, że gdyby nie Unia to teraz Polska byłaby krajem mlekiem i miodem płynącym? (coś jak Białoruś)

Coś w trawie PISzczy
Ostatnio edytowane przez york09 : 19.09.2014 o godz. 10:29.