Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28283
Stary 19.09.2014, 07:00
No i Szkoci jednak wolą pozostać w Wielkiej Brytanii. Niech forumowi "brytyjczycy" się wypowiedzą na ten temat. Jesli ktoś z wiślaków mieszka obecnie w Szkocji to proszę napisać, co i jak zadecydowało ich zdaniem za takim wynikiem. Jakie nastroje Polaków były przed i po głosowaniu. Ciekawy temat, bo już sie Katalończycy szykują do rozwodu z Hiszpanią. A za chwilę na pewno ślązak spod Przemyśla czyli Gorzelik wyskoczy z podobnymi ruchami.