|
Graficznie pierwszy projekt lepszy, ale drugi też nie jest zły.
Ja bym zrobił to mimo wszystko w ciemniejszych odcieniach(może to przyzwyczajenie do ciemnych barw na pulpicie, ale gdy na tapecie mam projekt pierwszy to bardzo razi mnie w oczy czerwony pasek(startu lub zadań - jak zwał, tak zwał).
|