PiVoSH92 napisał(a):

|
Teraz pytanie - co, gdyby były dwa mecze dziennie?
|
Niestety taka sytuacja ma miejsce już na powyższej grafice. Druga drużyna gra dwukrotnie w tym samym dniu, co pierwsza (bodajże w dniu meczu z Cracovią i Legią, ale mogę się mylić bo zapomniałem). Jako że nie miałem miejsca by upchnąć dwa, musiałem wpisać tylko pierwszą drużynę.