Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10960
Stary 18.09.2014, 16:36
Zapowiada się, że nie będzie kompletu. Legia nie sprzedała wszystkich biletów. Dziś mają po raz trzeci ostatni termin, tyle, że już biletów nie zostało im "naprawdę garstka". Ciekawe ile im brakuje.
http://legionisci.com/news/59758_Bil...ym_meczem.html
Ostatnio edytowane przez palikot : 18.09.2014 o godz. 16:41.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując