Zapowiada się, że nie będzie kompletu. Legia nie sprzedała wszystkich biletów. Dziś mają po raz trzeci ostatni termin, tyle, że już biletów nie zostało im "naprawdę garstka". Ciekawe ile im brakuje.
http://legionisci.com/news/59758_Bil...ym_meczem.html