graficiarz napisał(a):

|
Mam pytanko nie mogę iść na mecz z powodu chorob()biletu jako tako nie można oddać) i chce dać kartę kibica(bilet) koledze coś za to grozi?
|
Jakbyś jedną strone choć w tył przeczytał, to byś znał odpowiedź... Aż tyle wysiłku to kosztuje ?
Nic nie grozi, bo nie wejdzie - jak dotkniesz czytnik Kartą Kibica, to Stewardowi na palmptopie pokazują się dane o Tobie, w tym zdjęcie, także nie ma szans przejść... No chyba, że nie będzie działać w pełni system, co się już zdarzało, ale to trzeba mieć dużego farta..