Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10959
Stary 18.09.2014, 16:31
graficiarz napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanko nie mogę iść na mecz z powodu chorob()biletu jako tako nie można oddać) i chce dać kartę kibica(bilet) koledze coś za to grozi?
Jakbyś jedną strone choć w tył przeczytał, to byś znał odpowiedź... Aż tyle wysiłku to kosztuje ?

Nic nie grozi, bo nie wejdzie - jak dotkniesz czytnik Kartą Kibica, to Stewardowi na palmptopie pokazują się dane o Tobie, w tym zdjęcie, także nie ma szans przejść... No chyba, że nie będzie działać w pełni system, co się już zdarzało, ale to trzeba mieć dużego farta..
Odpowiedz cytując