Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
graficiarz
Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Gmina Zabierzów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10958
Stary 18.09.2014, 16:23
Mam pytanko nie mogę iść na mecz z powodu chorob()biletu jako tako nie można oddać) i chce dać kartę kibica(bilet) koledze coś za to grozi?
ZABIERZÓW WIERNY WIŚLE
Odpowiedz cytując