Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
graficiarz
Member
Od: 05.2004
Skąd: Gmina Zabierzów
Offline
#
10958
18.09.2014, 16:23
Mam pytanko nie mogę iść na mecz z powodu chorob()biletu jako tako nie można oddać) i chce dać kartę kibica(bilet) koledze coś za to grozi?
ZABIERZÓW WIERNY WIŚLE
graficiarz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do graficiarz
Znajdź inne posty napisane przez graficiarz