Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10956
Stary 18.09.2014, 13:49
więc Panie i Panowie, kto nie ma jeszcze biletu, a nie chce kupować biletu VIP to niech idzie do STREFY KIBICA w niedzielę po godz. 12.00, wtedy pewnie zwolni się trochę miejsc z tzw. rezerwacji.

info z klubu:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ucherow_16420/
Odpowiedz cytując