więc Panie i Panowie, kto nie ma jeszcze biletu, a nie chce kupować biletu VIP to niech idzie do STREFY KIBICA w niedzielę po godz. 12.00, wtedy pewnie zwolni się trochę miejsc z tzw. rezerwacji.
info z klubu:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ucherow_16420/