|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
|
Gwiaździsty napisał(a): 
|
Rozumiem, że zwolennicy płatnej służby zdrowia (jakby ta obecna była bezpłatna) orientują sie świetnie w jej modelach w różnych krajach. I na pewno nam przedstawią jaki kraj byłby im najbliższy. Rozumiem też, że przy tak bogatym społeczeństwie jak polskie podadzą równiez ceny usług np. za operacje itp. zabiegi np. dla emerytów i rencistów. No chyba, ze oni mają pójśc do utylizacji ?
|
http://natemat.pl/114193,prywaciarze...raka-i-zylakow
|
|