Pablo84 napisał(a):

Oczywiście
|
I to nie o lekarzy głównie tu chodzi tylko o całą resztę. Popytaj kogokolwiek, kto pracuje w szpitalu jak wydawane są pieniądze. Jeden wielki chaos. Ucieka w każdą stronę, każdy ciągnie ten kawałek materiału dla siebie, jedno wielkie kombinowanie. Gdyby taka instytucja miała właściciela to byłaby prowadzona dużo niższym kosztem.