Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28267
Stary 18.09.2014, 12:13
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście
I to nie o lekarzy głównie tu chodzi tylko o całą resztę. Popytaj kogokolwiek, kto pracuje w szpitalu jak wydawane są pieniądze. Jeden wielki chaos. Ucieka w każdą stronę, każdy ciągnie ten kawałek materiału dla siebie, jedno wielkie kombinowanie. Gdyby taka instytucja miała właściciela to byłaby prowadzona dużo niższym kosztem.