Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9925
Stary 18.09.2014, 10:13
Cóż , Patryk Małecki ... były piłkarz Wisły. Sam ,z własnego wyboru tak dzisiaj jest postrzegany.
Do niedawna mitologizowany przez spore grono kibiców ( głównie fanatyków) . Dziś swoją postawą na własne życzenie psuje wizerunek. Szkoda ,przykro i współczuję. Bywa...
Głowę miał zawsze gorącą ,i zapewne jeszcze długo tak będzie.
Osobiście nie ukrywam sporego rozczarowania jego słąbiutką postawą sportową i to już od daaawna. . NIe wróży to dobrze. Rynsztokowa pyskatość nikomu i nigdzie (poza polityką ) sukcesu nie przyniosłą.
Zyczę powodzenia ,zdrowia i otrzeźwienia.
Jeśli ktoś nie rozumie, w jakim klubie gra i dla kogo, to niech stąd lepiej odejdzie i nie zawraca głowy - mówi ostro były piłkarz "Białej Gwiazdy", MAREK MOTYKA
Odpowiedz cytując