Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28255
Stary 18.09.2014, 09:18
york09 napisał(a):Wyświetl post
Czy my nie mamy innych historycznych dat którymi Polska mogła by się szczycić. Musimy świętować klęski?
W książkach historii ta data powinna być, ale litości nie każcie tego świętować.
A co z potopem szwedzkim? też świętować.
To tak jakbyś miał świętować dzień w którym od kumpla pierwszy raz dostałeś po ryju.(czyt. twarzy)
To lepiej świętować dzień jak z Napoleonem byliśmy pod Moskwą.


Nie mogłem tego inaczej skomentować...

A tu chodzi o wystrzeliwanie fajerwerków i taniec na grobach? Czy może o należytą pamięć? Propaganda rosyjska jakoś nie ma zachamowań, by pisać polską historię jako wyzwolicielach Polaków od hitlerowskich Niemiec.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/