york09 napisał(a):

Czy my nie mamy innych historycznych dat którymi Polska mogła by się szczycić. Musimy świętować klęski?
W książkach historii ta data powinna być, ale litości nie każcie tego świętować.
A co z potopem szwedzkim? też świętować.
To tak jakbyś miał świętować dzień w którym od kumpla pierwszy raz dostałeś po ryju.(czyt. twarzy)
To lepiej świętować dzień jak z Napoleonem byliśmy pod Moskwą.
|
Jak już jesteś to odnieś się do tej prośby z poprzedniej strony
IncognitoTSW napisał(a):

|
To teraz bez przywoływania PiS-u, powiedz nam dlaczego Twój wódz Tusk nie zrealizował setek obietnic wyborczych.
|