madenn napisał(a):

|
Napinacz. Odszedł za darmo bo mieli długi wobec niego. Czy my mamy sumy gwarantowane za Wilka czy Genkova?
|
a nie przyszło Ci do głowy, że tam mają długi, ale mają też i "rozum". U nas tego "rozumu" ostatnio brakował przy "traceniu" piłkarzy...