Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8031
Stary 17.09.2014, 22:29
madenn napisał(a):Wyświetl post
Napinacz. Odszedł za darmo bo mieli długi wobec niego. Czy my mamy sumy gwarantowane za Wilka czy Genkova?
a nie przyszło Ci do głowy, że tam mają długi, ale mają też i "rozum". U nas tego "rozumu" ostatnio brakował przy "traceniu" piłkarzy...
Odpowiedz cytując