Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8029
Stary 17.09.2014, 21:48
madenn napisał(a):Wyświetl post
Może zły temat ale trudno:

http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ml#indeks_news
Wytłumaczy mi ktoś? Oni mają zaległości i jeszcze stawiają warunki? I kto na coć takiego się zgodził?


a my nie mamy zaległości, długów ? Masz racje, mamy 30 osobowa kadrę, możemy przebierać w piłakrzach w kraju i zagranicą...
Odpowiedz cytując