Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28246
Stary 17.09.2014, 21:20
emj10- Jak można być uczciwym w tym systemie? System socjalistyczny z definicji jest niesprawiedliwy, mami nas "solidarnością społeczną" ale tą przymusową, czyli coś co jest nieuczciwe z natury, bo ludzie są stworzeni m.in do tego, żeby być wolnym.
W tym systemie sprawiedliwych nigdy nie będzie. Trzeba zmienić system. Nie łudźcie się żadnym PIS-em czy kimkolwiek kto ten system chce utrzymać. Nawet JKM nie byłby uczciwy jakby w nim zaczął brylować. Jedyna szansa przywrócić w Polsce wolność a szczególnie tą wolność rynkową. Czyli wszystkie tzw obietnice wyborcze do kosza, oddajemy wam ludzie pieniądze i rozwijajcie się. Państwo się w wasze m4 nie wtrąca. Wasze pieniądze, wasza wola. Jedyna sprawiedliwość innej nie ma.
Więc nie ma co się dziwić, że ludzie mają w dupie politykę w Polsce, system ich do tego zmusił. To nie są źli ludzie, tylko bezradni.
Ostatnio edytowane przez palikot : 17.09.2014 o godz. 21:24.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰